Donderdag 23 augustus

17.00Loswal openLoswal
17:00
17.00
Start Kleurwedstijd
Inschrijven Zierikzeese driedubble zeemijl
Loswal
Café de Biet
19.00 Start teamestafette driedubble zeemijlBietplein
19.30Start individuele loop diedubbele zeemijlBietplein
20.30Afsluiting Zierikzeese driedubbele zeemijlBietplein
21:00Dubbel D Dijk tributeBietplein
21.00WoodworksBanjaard
21.00BountiesBouwman
01.00Einde programma 

Vrijdag 24 augustus

16.00Start dikke bandenraceHavenplein
17:00
17.00
Start Kleurwedstrijd
Loswal open
Engelse Kade
18.30Start WielerrondeBanjaard
19.00Optreden Bruinisser Visserskoor Rollandshof
20.00Verzamelen lampionnenoptocht Rollandshof
20.30Finish WielerrondeHavenplein
20.30Aanvang lampionnenoptochtRollandshof
20.45KinderdiscoRollandshof
21.00AnywavebandBietplein
21.00DJ Perry en Henk DisselBanjaard
21.00The Willies BouwmanBouwman
21.00HouseKult't Luitje

22:00

02.00

A Tribute to the Rolling Stones

Einde programma

Bietplein

Zaterdag 25 augustus

11.00BraderieNieuwe Haven
12:00Start Kinderspelen ( Schminken, Waterschuifbaan, Waterballen, Springkussens, DraaimolenRollandthof
12:00Tokkelen en AbseilenZuidhavenpoort
12:00Inschepen Frisia't Luitje
12.30Stadsronde MosselprinsesStad
13.00Inschepen publiekNieuwe Haven
13.00Loswal openEngelse Kade
13.30Concert Kunst & EerBietplein
13:30Vertrek vlootschouwNieuwe Haven
13:30Grote poppenkast Piraat gestrand, talentenshow, spettende playbackshow!'t Luitje
14.00Aanvang dweilbandsNieuwe Haven
15:00MosselkokenBouwman
16:00Partypuberz en Piece of the ActionBanjaard
16:00The Juke JointsBietplein
16.00Equal StatusBouwman
16.30Prestatiezwemtocht't Luitje
16:30Boegsprietlopen publiek (ook voor kinderen)t.h.v. Bouwman
18.00Einde braderieNieuwe Haven
19.00Boegspriet gekostumeerdt.h.v. Bouwman
20.00

Prijsuitreiking Boegsprietlopen + versierde huizen en kleurwedstrijd

Bouwman
21.00X-Fade & Friends't Luitje
21:00Wipneus en Pim - DJ TimskyBanjaard
21.00Copy CatBouwman
21.00Coverband JamentoBietplein
23:00VuurwerkHavenkanaal
02.00Einde programma